دانشگاه استارت آپ

سندباکس

المنتور #14664

چگونه برای کسب و کار خود وبسایت درست نماییم.

این دوره 8 ساعته تمام مهارت های مورد نیاز در هنگام طراحی و توسعه وب سایت زنده وردپرس ، از جمله استفاده از گزینه های پیشرفته HTML و CSS را به شما آموزش می دهد.

برای کیست؟

این دوره برای هر کسی که می خواهد به تنهایی وب سایت ایجاد کند و احتمالاً به عنوان یک فریلنسر یا کارمند در زمینه طراحی و توسعه وب کار می کند ، هدف آن است. ما همه موارد را پوشش می دهیم ، بنابراین حتی اگر هرگز کد HTML را در زندگی خود ندیده باشید ، می توانید به سرعت وارد شوید.

تیم تدریس ما

آقای جهان تیغ

ui / ux وب مستر

یک معلم سختگیر که از 16 سالگی به تدریس مشغول است. استلا هیچ کمکی به شما نخواهد کرد ، بنابراین شما باید بهترین کارهایی را که در زندگی خود انجام داده اید انجام دهید.

اقای حسینی

علوم کامپیوتر

آقای حسینی دکترای علوم کامپیوتر و طراحی دارد. دوره مبتدی وی برای هر متخصص مشتاق وب که می خواهد از بهترین ها بیاموزد باید آن را مشاهده کند.

خانم محمدیان

متخصص هوش مصنوعی

اگر کسی باشد که بتواند هر چیزی را توضیح دهد ، گابی یکی است. او نه تنها به شما می آموزد كه چگونه كاری انجام دهید ، بلكه چرا این كار را انجام دهید نه دیگری.

تمرین کامل می کند

ما در مورد برنامه پر سر و صدا شما می دانیم. ما همچنین می دانیم که تنها راهی که شما در درک واقعی یک موضوع می فهمید ، تمرین آن در یک محیط واقعی است. به همین دلیل است که ما یک زمین بازی را تنظیم کرده ایم که مملو از ساعت ها تمرین ، سوال و چالش است. حتی یک قسمت بازی هم دارد.

بهترین امکانات دانشگاه

ما علاوه بر کلاس آنلاین خود ، گزینه ای را برای شرکت در یک کلاس درس زنده نیز ارائه می دهیم. این در پردیس وسیع ما واقع در Westfield ، لندن برگزار می شود. در اینجا شما می توانید از جدیدترین امکانات و تجهیزات رایانه ای استفاده کنید.

از بهترین ها بیاموزید

به دوره ما بپیوندید و امروزه بیشترین جستجو را می کنید. ما اطمینان حاصل می کنیم که هر کلاس به راحتی قابل درک است و همه دانش آموزان به یک سطح تخصص مورد نیاز برای صنعت فناوری پیشرفته امروزی می رسند.