طراحی سایت

طراحان سایت هنگام طراحی قالب سایت معمولا با این موضوع رو برو هستند که محتوای اصلی صفحات آماده نیست طراحان سایت هنگام طراحی همین حالا شروع کن

مشتری بیشتری را از طریق دیجیتال رانندگی کنید

اطلاعات بیشتر

استراتژی رسانه های اجتماعی

استراتژی اصلی برای هر استراتژی موفق محتوای رسانه های اجتماعی وجود دارد: نوع محتوا ، زمان ارسال و دفعات ارسال. نوع محتوایی که باید در هر شبکه اجتماعی ارسال کنید به فرم و زمینه بستگی دارد. که تیم دانشگاه استارت آپ این امکان را برای شما مهیا کرده است.

مدیریت رسانه آنلاین

مدیریت رسانه های اجتماعی فرایند تجزیه و تحلیل مخاطبان رسانه های اجتماعی و توسعه استراتژی متناسب با آنها ، ایجاد و توزیع محتوا برای پروفایل های رسانه های اجتماعی ، نظارت بر مکالمات آنلاین ، همکاری با تأثیر گذاران ، ارائه خدمات اجتماعی و نظارت ، اندازه گیری و … است.

بررسی داده های در زمان مشخص

مصرف داده فعلی خود را بررسی کنید. می توانید میزان استفاده از اطلاعات فعلی خود و تعداد روزهای باقی مانده در چرخه صورتحساب طرح انعطاف پذیر خود را ثبت کنید.

بهینه سازی برای رشد

جمع آوری برنامه بهینه سازی رشد این فرآیند شناسایی تنگناهایی است که بیشترین تأثیر منفی را بر درآمد دارند ، کشف اینکه چرا مانع فروش آنها می شوند ، آزمایش تغییراتی که ممکن است مشکل را برطرف کنند و سپس پیگیری نتایج به طوری که بدانید آیا ما موفق بودیم یا نه

پیشرو راه حل مدیریت برای به دست آوردن دید

فرصت سرمایه گذاری جدید را باز کنید

در دانشگاه استارت فرصت های جدید سرمایه گذاری پیشروی شما قرار دارد. از جمله: هوش مصنوعی تولید محتوا بازار یابی آنلاین داده کاوی ........ می یاشد. با ادامه استفاده از داده های دیجیتال و هوش مصنوعی برای اثبات بازگشت سرمایه ، تقاضا برای دانشمندان داده افزایش می یابد. تا سال 2020 ، دانشمندان داده دنیای بازاریابی را به عنوان کلیدی برای افزایش زمینه های مهم دیجیتال مانند سئو ، کمپین های بازاریابی در زمان واقعی و مشارکت مشتری مختل می کنند.

به راحتی کار خود را مدیریت کنید

صاحبان مشاغل کوچک به یک مزیت رقابتی نیاز دارند. اگر در حال ایجاد مشاغلی هستید ، به احتمال زیاد به دنبال راه هایی برای تقویت رقابت هستید. برای رسیدن به این هدف ، شما به یک استراتژی بازاریابی خوب و دسترسی به بهترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال نیاز دارید. (( دانشگاه استارت آپ )) مزیت های بسیاری را برای پیروزی در رقابت به شما می دهد.

ما همیشه راه حل بهتر بازاریابی دیجیتال را حل می کنیم

استراتژی طراحی خوب وب سایت با استراتژی پشتیبانی دانشگاه استارت آپ.
قابلیت استفاده کاربرد همه چیز در مورد ملاحظات عملی آنچه در طراحی وب سایت مناسب است مانند:سرعت،کاربرپسند،امنیت  (جزئیات فنی مانند نقشه سایت و … سبک. … محتوا. … بهینه سازی جستجو

100
رضایت مشتری
100
پروژه های موفق
1
سال ها تجربه

ما خدمات اضافی ارائه می دهیم که تجارت شما رشد خواهد کرد

((( دانشگاه استارت آپ )) اولین دانشگاه مجازی استارت آپ. معرفی استارت آپ های فعال، مقاله بروز، آموزش های رایگان، استخدام، اعطا مدرک معتبر، طراحی سایت، اپلیکیشن …….

ساخت محتوا

اگر امروز مانند بیشتر افراد هستید ، می دانید که ایجاد موفقیت مداوم و با کیفیت بالا برای موفقیت تلاش های شما ضروری است. اما آیا می دانید که ایجاد محتوای شگفت انگیز فقط به درد برنامه جداگانه بازاریابی محتوای شما نمی خورد - بلکه می تواند در کل سازمان شما تغییر ایجاد کند؟

سازماندهی ساختار سایت

محتوا می تواند به شرکت شما در دستیابی به اهداف مختلف بازاریابی کمک کند. مسئله این است که همه مطالب برای همه اهداف به یک شکل کار نمی کنند. باید با در نظر گرفتن هدف نهایی شما ایجاد شود. به این ترتیب ، می توانید اطمینان حاصل کنید که هر پست وبلاگ ، هر مقاله با کمک مهمان ، هر ویدیو و هر کاغذ سفید که تیم شما تولید می کند با هم کار می کنند تا برای شما کار کنند.

بهینه سازی کلید واژه

در حقیقت ، متوسط ​​شرکتی که وبلاگ می نویسد. 55 درصد بازدید کننده سایت بیشتر ایجاد می کند. بازاریابان B2B که وبلاگ می نویسند ماهانه 67 درصد بیشتر از کسانی که این کار را نمی کنند. منجر به تولید می شوند. و سازمانهایی که بازاریابی و فروش محتوا را همسو می کنند. از 38 درصد بالاتر از نرخ برنده فروش و 36 درصد از نرخ ماندگاری بیشتر مشتری برخوردار هستند.

بهینه سازی در صفحه

با دانستن آنچه درباره اعضای مخاطب خود می دانید ، مدتی را صرف تحقیق در مورد اینکه چه موضوعات گسترده ای در آنها طنین انداز می شود ، آنچه را که آنها جستجو می کنند و آنچه که آنها تکرار فروش شما را می گویند ، کنید. درباره کار با تیم فروش خود برای درک مخاطبان و ایجاد محتوای هدفمند تر با بارگیری نسخه خود از " راهنمای فروشنده محتوا برای امکان فروش " بیشتر بدانید .

می توانید بازخورد مشتری ما را مشاهده کنید

“توانمندسازی یک ترکیب خارق العاده برای تیم ما بود! آنها به سرعت و انعطاف پذیری آنچه را که ما به آن نیاز داشتیم ، برداشتند و از پشتیبانی خلاقانه قابل اعتماد برخوردار شدند. داشتن توانمندی در هیئت مدیره یک مزیت بزرگ برای کمپین ما بود – و برنامه ریزی های آینده. “

” لیلا حیدری”

خدمات بازاریابی دیجیتال ما را کاوش کنید

به همه دنیا اجازه دهید تا از تجارت کوچک و بزرگ شما با خبر شوند.